בדקו זכאותכם לדרכון ספרדי או פורטוגלי בטלפון 072-33-80-541
או מלאו פרטיכם בטופס:

שירותים

בסופו של יום מעטפת השירותים שחברת פספורטינג מספקת ללקוחותיה היא סוג של 0ne stop shop שמאפשרת לזכאים לממש את הזכאות שלהם לאזרחות אירופאית באופן פשוט ומהיר יחסית, ובמקרים מסוימים אפילו בלי לצאת מהבית.

ההצלחה כמעט מובטחת
בשיטה של פספורטינג החברה מייצגת בנאמנות את הלקוחות אל מול השלטונות האירופאיים. מרגע שנציגי החברה הגיעו למסקנה שהלקוח זכאי לאזרחות, לפי אחד המסלולים בחקיקה החדשה בספרד או פורטוגל (הבדיקה המקדמית הזו מבוצעת חינם על ידי חוקר גנאלוגי מוסמך), ובהנחה שהלקוח נהג בשקיפות ולא הסתיר מידע שעלול להקשות על התהליך (כמו רישום פלילי), פספורטינג יכולה, כמעט בוודאות, להבטיח שהתוצאה הסופית תהיה חיובית – אזרחות אירופאית ופספורט ביד.

פספורטינג מתמחה הן במסלול הספרדי והן במסלול הפורטוגלי. למרות ששתי המדינות משתיתות את הזכאות שלהן על אותו אירוע היסטורי (גירוש ספרד ב-1492), וחוקקו את החוק כמעט במקביל ומסתמכות על אותו מאגר של שמות משפחה כדי לבסס את הזכאות, ישנם כמה הבדלים מהותיים בין המסלולים שכדאי לקחת בחשבון לפני שיוצאים לדרך. בכל מקרה מומלץ להתייעץ עם המומחים של פספורטינג פרטנית לפני שמקבלים החלטה באיזה מסלול לגשת.

המסלול הספרדי
מסלול זה אמנם קיבל ביטוי גדול יותר בסיקור התקשורתי והחוק בספרד אולי מרגש יותר מבחינת ההקשר ההיסטורי, אך בפועל הוא מורכב ויקר יותר מהמסלול הפורטוגלי. בחירה במסלול הספרדי מחייבת עמידה במבחן בקיאות בשפה ובהיסטוריה הספרדית. יש מי שרואה בכך הזדמנות ללמוד את השפה ולהפוך את מסלול ההתאזרחות ליותר משמעותי. פספורטינג מסייעת לקשר בין מי שמעוניין במסלול זה לבין מכון סרוונטס שמעביר קורסים בספרדית והכנה למבחן. כדאי לקחת בחשבון שבמסלול הספרדי תצטרכו בחלק משלבי התהליך להגיע באופן פיזי לרשויות בספרד.

המסלול הפורטוגלי
זכה לפחות כיסוי תקשורתי מהמסלול הספרדי, אך בפועל מייצר תהליך הרבה יותר נוח וידידותי. בלי מבחנים ובלי תנאים. למעשה, מרגע שמתקבל אישור הזכאות העקרוני, שמי שמופקד על בחינתו והנפקתו הם נציגי הקהילה היהודית בפורטוגל, הדרך לדרכון פתוחה בפניכם. תיאורטית, אתם יכולים לעבור את כל התהליך בלי לצאת מהבית.
 

פספורטינג -
פספורט ליוצאי ספרד
בדקו זכאותכם לדרכון
ספרדי או פורטוגלי
בטלפון 072-33-80-541
או מלאו פרטיכם בטופס:

טלפון
072-33-80-541
כתובת
שד' ההסתדרות 208, חיפה
 
פספורטינג - פספורט ליוצאי ספרד
בדקו זכאותכם לדרכון ספרדי או פורטוגלי בטלפון 072-33-80-541 או מלאו פרטיכם בטופס:
 

טלפון
072-33-80-541
כתובת
שד' ההסתדרות 208, חיפה