בדקו זכאותכם לדרכון ספרדי או פורטוגלי בטלפון 072-33-80-541
או מלאו פרטיכם בטופס:

פספורט פורטוגלי

אם חייתם בישראל ב-20 שנים האחרונות, וודאי יצא לכם לשמוע על כל מיני טרנדים הכוללים הוצאת דרכון זר למדינות כמו: פולין, גרמניה ואפילו ארצות הברית. אולם, בשנים האחרונות, החלו לתפוס תאוצה בקשות רבות של ישראלים להוצאת דרכון פורטוגלי או ספרדי (לרבות מחברת פספורטינג), שכפי שנסביר מיד, מביא עמו גם לא מעט יתרונות למחזיקים בו. אז מדוע כל כך הרבה ישראלים קופצים על המציאה והאם אכן מדובר במציאה בכלל? יש לכך כמה תשובות. ראשית, בשונה מנתוני זכאות לאזרחות במדינות אירופאיות במזרח או צפון אירופה, קבלת פספורט פורטוגלי או ספרדי רלוונטית לישראלים רבים, החל מיוצאי צפון אפריקה, יוצאי מדינות הבלקן, חלק ממשפחות יהודי עיראק ועוד. שנית, החוקים העדכניים, ובייחוד בפורטוגל, מאפשרים את קבלת האזרחות הזרה בהליך מהיר יחסית, וקל. הנה מידע נוסף וחיוני מהצוות של פספורטינג כולל .

פספורט פורטוגלי

גם אם נניח לרגע בצד את היתרונות של המדינות עצמן, חשוב להבין כי מקבלי דרכון פורטוגלי או הספרדי יכולים ליהנות מכל הטובות הגלומות באזרחות באיחוד האירופי הכוללות בין היתר: הטבות כלכליות, גישה חופשית למקומות רבים, תנועה קלה יותר, אפשרויות לימודים ועוד. בנוסף, חלק מן המדינות עצמן, לרבות פורטוגל, מאפשרות מחיה הנחשבת לזולה יותר מזו הקיימת בישראל, אפשרויות השקעה רבות וכו'. לכן, מי שמקבל פספורט פורטוגלי יוכל ליהנות ממגוון הטבות לבחירתו. שנית, התקנים החוקיים לקבלת פספורט ספרדי או פורטוגלי, מקלות על תהליך בדיקת הזכאות ולכן, ניתן בהחלט לומר כי לקוח שיבחר בחברת פספורטינג, יוכל ליהנות משירות אישי, מובן וכד', וכמו כן מסיוע אפקטיבי בכל שלבי התהליך. צוות המומחים ואנשי המקצוע של פספורטינג מכילים עורכי דין, חוקרים גנאולוגיים ועוד. 

דרכון פורטוגלי

לא נוכל להסביר לכם כמובן אודות כלל המסמכים ושאר הדרישות הבירוקרטיות הקיימות בתחום במאמר קצר זה, אולם חשוב לנו מאוד להדגיש כי החוקים בספרד ופורטוגל הם יחסית ליברליים (ובייחוד בפורטוגל). בהתאם, חברת פספורטינג תוכל להעניק לכם ייעוץ אודות אופן הגשת הבקשה, כדאיותה, דרכון פורטוגלי שמות משפחה רלוונטיים וכד', בהתאם לנתונים האישיים והמשפחתיים שלכם. זכרו, כי היות ומדובר בזכאות המתבססת על אירוע שהתרחש לפני שנים רבות מאוד, קבלת פספורט פורטוגלי או ספרדי מתבסס על הוכחות שבד"כ קלות להשגה וכן, יש לזכור כי הזכאים הינם למעשה ישראלים רבים, כאמור. לסיכום, אנו מזמינים אתכם לשיחת ייעוץ חינמית עם אחד החוקרים של פספורטינג ע"מ שתוכלו לקבל מידע כללי אודות זכאותכם לדרכון פורטוגלי או ספרדי. השאירו פרטים או צרו אתנו קשר >>

פספורטינג -
פספורט ליוצאי ספרד
בדקו זכאותכם לדרכון
ספרדי או פורטוגלי
בטלפון 072-33-80-541
או מלאו פרטיכם בטופס:

טלפון
072-33-80-541
כתובת
שד' ההסתדרות 208, חיפה
 
פספורטינג - פספורט ליוצאי ספרד
בדקו זכאותכם לדרכון ספרדי או פורטוגלי בטלפון 072-33-80-541 או מלאו פרטיכם בטופס:
 

טלפון
072-33-80-541
כתובת
שד' ההסתדרות 208, חיפה