בדקו זכאותכם לדרכון ספרדי או פורטוגלי בטלפון 072-33-80-541
או מלאו פרטיכם בטופס:

פספורט ליוצאי ספרד

אם אתם מבררים לגבי פספורט ליוצאי ספרד אם צריכים גם לדעת שבדיקת פספורט לפורטוגל זכאות יכולה להיות חיובית עבורכם. פספורט לפורטוגל או דרכון פורטוגל הוא משהו שרבים בשנים האחרונות מבררים לגביו זאת בעיקר בגלל השינויים בחוק בפורטוגלי שמאפשרים את זה. פספורט לפורטוגל לישראלים אפשרי בשל השינויים בחוק המקומי שאומרים שמי שהוא צאצא של מגורש מפורטוגל לפני כחמש מאות שנים יוכל להוציא דרכון פורטוגלי. כל מה שצריך הוא להוכיח קשר לגירוש פורטוגל בשביל לקבל את הדרכון המיוחל. אז אם אתם מבררים לגבי פספורט ליוצאי ספרד תעצרו רגע, יכול מאוד להיות שאתם יכולים להוציא דווקא דרכון פורטוגלי והרבה יותר בקלות מאשר דרכון ספרדי. למה זה קורה? הנה התשובה.

למה יותר קל להוציא דרכון פורטוגלי?
אם אתם מבררים אם כן לגבי פספורט ליוצאי ספרד ואתם יודעים שאתם צאצאים של מי שגורשו מספרד לפורטוגל ולאחר מכן גורשו מפורטוגל כדאי לכם לבדוק קודם את האופציה של פספורט לפורטוגל לישראלים. פספורט לפורטוגל זכאות הוא הרבה יותר גבוה והתהליך הוא קצר יותר. הדרכון הפורטוגלי הוא הדרכון הנגיש והקל ביותר להוצאה זאת מכיוון שהממשלה הפורטוגלית החליטה להקל עד כמה שניתן על צאצאי המגורשים ולחסוך מהם את לימוד השפה ומבחן בה, את ההצדעה לדגל ולמלך ועוד דברים נוספים. פספורט לפורטוגל יכול להיות בידיים שלכם בתוך כחצי שנה אם תפנו לחברה הנכונה והמתאימה ביותר, ומדובר כמובן על חברת Passporting" – פספורט ליוצאי ספרד ופורטוגל".

פספורט ליוצאי ספרד או פורטוגל מוציאים רק עם Passporting" – פספורט ליוצאי ספרד ופורטוגל"
אם אתם מבררים לגבי פספורט ליוצאי ספרד או פורטוגל אתם צריכים את חברת Passporting" – פספורט ליוצאי ספרד ופורטוגל". חברת Passporting" – פספורט ליוצאי ספרד ופורטוגל" היא חברה שעוסקת רק בקבלת דרכון פורטוגלי או ספרדי שלא כמו החברות האחרות ומשרדי עורכי הדין האחרים שעוסקים גם בדרכונים של מדינות אחרות. בחברת Passporting" – פספורט ליוצאי ספרד ופורטוגל" תקבלו את הייעוץ הטוב ביותר ואת השירות הטוב ביותר, תקבלו יחס אישי והכי חשוב, תקבלו תשובות במהירות לגבי הזכאות שלכם לדרכון ואם יש זכאות אז תקבלו אותו תוך זמן קצר יחסית.

פספורטינג -
פספורט ליוצאי ספרד
בדקו זכאותכם לדרכון
ספרדי או פורטוגלי
בטלפון 072-33-80-541
או מלאו פרטיכם בטופס:

טלפון
072-33-80-541
כתובת
שד' ההסתדרות 208, חיפה
 
פספורטינג - פספורט ליוצאי ספרד
בדקו זכאותכם לדרכון ספרדי או פורטוגלי בטלפון 072-33-80-541 או מלאו פרטיכם בטופס:
 

טלפון
072-33-80-541
כתובת
שד' ההסתדרות 208, חיפה