בדקו זכאותכם לדרכון ספרדי או פורטוגלי בטלפון 072-33-80-541
או מלאו פרטיכם בטופס:

מי זכאי לדרכון לאירופה

את השאלה מי זכאי לדרכון לאירופה שאלו את עצמם אלפי ישראלים. אך התשובה מי זכאי לפספורט אירופאי נמצאת בידי הממשלות השונות ומי שעושה את הבירורים לגבי מי זכאי לדרכון לפורטוגל כמו גם למדינות אחרות הן חברות ועורכי דין שעוסקים בתחום. אם אתם מחפשים מדריך להוצאת אזרחות פורטוגלית כמו גם אזרחות אירופאית של מדינה אחרת תצטרכו להתייעץ עם אחת החברות הללו ולבקש את עזרתן בהגשת הבקשה, והחברה המובילה כיום את התחום בישראל היא חברת Passporting" – פספורט ליוצאי ספרד ופורטוגל". היא תדע לענות לכם על השאלה מי זכאי לדרכון לאירופה וגם תוכל לסייע לכם להוציא אותו.

צאצאי ספרד או פורטוגל? יהיה לכם קל להוציא...
אם אתם שואלים את עצמכם מי זכאי לדרכון לאירופה ואתם צאצאים של מגורשי ספרד או פורטוגל, יש לכם סיכוי טוב לקבל דרכון כזה. מי זכאי לדרכון לפורטוגל הוא כל מי שהוא צאצא של מגורש ומי שכמובן הצליח להוכיח את זה. אם אתם מחפשים מדריך להוצאת אזרחות פורטוגלית אתם צריכים לדעת שהשלטונות הקלו מאוד על מבקשי האזרחות היהודים, והיום לא צריך כבר לעבור מבחני שפה, לא צריך להצדיע למלך או לדגל, לא צריך לעבור פרוצדורות מסובכות אלא רק להוכיח קשר. אז אם אתם רוצים לדעת מי זכאי לדרכון אירופאי ואתם צאצאים של מגורשים, אתם צריכים לפנות לחברת Passporting" – פספורט ליוצאי ספרד ופורטוגל".

למה לבחור דווקא בחברת Passporting" – פספורט ליוצאי ספרד ופורטוגל"?
את השאלה מי זכאי לדרכון לאירופה או ספציפית לספרד או לפורטוגל והאם אתם אלו שזכאים אתם צריכים להפנות לחברת Passporting" – פספורט ליוצאי ספרד ופורטוגל". חברת Passporting" – פספורט ליוצאי ספרד ופורטוגל" תדע לענות לכם על השאלה מי זכאי לדרכון לאירופה, ותבדוק לכם את האופציה של זכאות לדרכון ספרדי או פורטוגלי. היא תסייע לכם לאגור את המסמכים הדרושים כמו גם לשלוח אותם ליעד הנכון, תשיג עבורכם אישור מהקהילה היהודית ולאחר מכן אישור ממשלתי. בסופו של דבר על השאלה מי זכאי לדרכון לאירופה תהיה תשובה רלוונטית מאוד עבורכם -  אתם!
 

פספורטינג -
פספורט ליוצאי ספרד
בדקו זכאותכם לדרכון
ספרדי או פורטוגלי
בטלפון 072-33-80-541
או מלאו פרטיכם בטופס:

טלפון
072-33-80-541
כתובת
שד' ההסתדרות 208, חיפה
 
פספורטינג - פספורט ליוצאי ספרד
בדקו זכאותכם לדרכון ספרדי או פורטוגלי בטלפון 072-33-80-541 או מלאו פרטיכם בטופס:
 

טלפון
072-33-80-541
כתובת
שד' ההסתדרות 208, חיפה