בדקו זכאותכם לדרכון ספרדי או פורטוגלי בטלפון 072-33-80-541
או מלאו פרטיכם בטופס:

יתרונות הדרכון האירופאי

אם אתם מבררים לגבי זכאות לפספורט לאירופה ובעיקר זכאות לפספורט ליוצאי ספרד או זכאות לפספורט לפורטוגל סביר להניח שאתם מודעים לאותם יתרונות הדרכון האירופאי. דרכון אירופאי הוא דרכון שאיתו ניתן להסתובב ולעבור בכל מדינות האיחוד מה שלא היה בעבר והיום הוא כדאי ומשתלם יותר מתמיד. יכול להיות שאצלכם יתרונות הדרכון האירופאי מתחילים ונגמרים באופציית מילוט מהמדינה המסוכנת יחסית בה אנו חיים, אך יש עוד שלל יתרונות שכדאי להכיר. את הבקשה לדרכון כדאי לעשות באמצעות חברה מקצועית בתחום, והחברה המובילה כיום את התחום בישראל בכל מה שקדור לדרכון פורטוגלי או ספרדי היא חברת Passporting" – פספורט ליוצאי ספרד ופורטוגל".

היתרונות
יתרונות הדרכון האירופאי לא מסתכמים אם כן במצב הביטחוני המעורער כאן בישראל אלא יש עוד כמה יתרונות. זכאות לפספורט לאירופה תאפשר ללמוד בחלק ממדינות האיחוד בחינם לגמרי או במחירים מיוחדים שיכולים להתאים לרבים, בנוסף, זכאות לפספורט ליוצאי ספרד כמו גם זכאות לפספורט לפורטוגל מאפשרים לחיות ולעבוד במדינות האיחוד האירופי מה שאי אפשר לעשות ללא דרכון מתאים. עוד אחד מרשימת יתרונות הדרכון האירופאי הוא שמי שיש לו דרכון אירופאי לא צריך להוציא ויזה לארצות הברית וכמובן, מי שחושב על לעשות עסקים באירופה, עסקים כמו נדל"ן ואחרים יוכל לעשות זאת עם דרכון של האיחוד מה שיאפשר לו להתנהל בקלות רבה הרבה יותר. אך איך מסדירים דרכון פורטוגלי או ספרדי? עושים זאת רק עם Passporting" – פספורט ליוצאי ספרד ופורטוגל".

רוצים להוציא דרכון אירופאי? אתם צריכים את Passporting" – פספורט ליוצאי ספרד ופורטוגל"
אם יתרונות הדרכון האירופאי שכנעו אתכם ואתם רוצים להוציא דרכון פורטוגלי או ספרדי הגעתם למקום הנכון. עם Passporting" – פספורט ליוצאי ספרד ופורטוגל" אתם יודעים שאתם בידיים טובות, בידיים של חברה שעושה זאת כבר שנים ובהצלחה מרובה. היא תיקח אתכם יד ביד ותעביר אתכם את כל התהליך ותעשה זאת תוך מתן שירות אישי ואדיב ובמהירות הרבה ביותר האפשרית. עם חברת Passporting" – פספורט ליוצאי ספרד ופורטוגל" אתם יכולים להיות בתוך חצי שנה עם דרכון אירופאי ביד.
 

פספורטינג -
פספורט ליוצאי ספרד
בדקו זכאותכם לדרכון
ספרדי או פורטוגלי
בטלפון 072-33-80-541
או מלאו פרטיכם בטופס:

טלפון
072-33-80-541
כתובת
שד' ההסתדרות 208, חיפה
 
פספורטינג - פספורט ליוצאי ספרד
בדקו זכאותכם לדרכון ספרדי או פורטוגלי בטלפון 072-33-80-541 או מלאו פרטיכם בטופס:
 

טלפון
072-33-80-541
כתובת
שד' ההסתדרות 208, חיפה