בדקו זכאותכם לדרכון ספרדי או פורטוגלי בטלפון 072-33-80-541
או מלאו פרטיכם בטופס:

זכאות לדרכון לאירופה

עד לפני כמה שנים קבלת זכאות ולדרכון לאירופה היתה כמעט בלתי אפשרית. היה צורך בעילה לקבלת דרכון כזה ומי שהצליח היה בדרך כלל בן או נכד של מי שגר בהונגריה, גרמניה ומדינות אחרות אך ליוצאי ספרד לא היה סיכוי לקבל. זכאות לדרכון ליוצאי ספרד כמו גם זכאות לדרכון לפורטוגל החלה בשנת 2015 בה נחקק חוק שמכיר בגירוש ספרד ופורטוגל  ומאפשר לצאצאי המגורשים לקבל זכאות לפספורט אירופאי. מאז ועד היום אלפי ישראלים קיבלו זכאות לדרכון לאירופה, ישראלים צאצאי ספרד שניצלו את האפשרות הזו עד תומה. הם נעזרו בחברות שמסייעות בהוצאת דרכון אירופאי כשהמובילה שבין החברות הללו היא חברת Passporting" – פספורט ליוצאי ספרד ופורטוגל"

למה לבחור דווקא בדרכון פורטוגלי?
אם אתם רוצים זכאות לדרכון לאירופה ואתם צאצאים של מגורשי ספרד ופורטוגל אתם יכולים אם כן לבדוק את האופציה של זכאות לדרכון ליוצאי ספרד אך כדאי לכם עוד יותר את האופציה של זכאות לדרכון לפורטוגל. ולמה? כי ממשלת פורטוגל החליטה להקל עד כמה שניתן על מי שמגיש אצלה בקשת זכאות לדרכון לאירופה ובשביל לקבל זכאות לפספורט אירופאי לא צריך ללמוד את ההיסטוריה, לא צריך לעבור מבחני שפה ולא צריך להישבע לדגל ולמלך. זה פשוט מאוד יחסית ועם חברה איכותית ומקצועית שמספקת את השירותים הללו ניתן בתוך כמה חודשים לקבל את הדרכון המיוחל זה שיאפשר להסתובב חופשי בין מדינות האיחוד האירופאי. חברה כזו היא חברת Passporting" – פספורט ליוצאי ספרד ופורטוגל" והיא המובילה את התחום בישראל.

למה דווקא עם חברת Passporting" – פספורט ליוצאי ספרד ופורטוגל"?
אם אתם רוצים להוציא זכאות לדרכון לאירופה כדאי לכם לבחור בחברת Passporting" – פספורט ליוצאי ספרד ופורטוגל". חברת Passporting" – פספורט ליוצאי ספרד ופורטוגל" מתמחה בעיקר בספרד ופורטוגל, מדינות חצי האי האיברי עם האפשרויות החדשות שנפתחו בפני מי שרוצה לקבל אזרחות אירופאית. ב- Passporting" – פספורט ליוצאי ספרד ופורטוגל" ייקחו אתכם יד ביד אל עבר הפספורט שלכם ויעשו את הכל על מנת שההליך יהיה קצר כמה שיותר בשביל שתקבלו את הדרכון המיוחל, או קבלת זכאות לאזרחות פורטוגלית. עם Passporting" – פספורט ליוצאי ספרד ופורטוגל" אתם יודעים שאתם בידיים טובות.

פספורטינג -
פספורט ליוצאי ספרד
בדקו זכאותכם לדרכון
ספרדי או פורטוגלי
בטלפון 072-33-80-541
או מלאו פרטיכם בטופס:

טלפון
072-33-80-541
כתובת
שד' ההסתדרות 208, חיפה
 
פספורטינג - פספורט ליוצאי ספרד
בדקו זכאותכם לדרכון ספרדי או פורטוגלי בטלפון 072-33-80-541 או מלאו פרטיכם בטופס:
 

טלפון
072-33-80-541
כתובת
שד' ההסתדרות 208, חיפה