בדקו זכאותכם לדרכון ספרדי או פורטוגלי בטלפון 072-33-80-541
או מלאו פרטיכם בטופס:

הגשת בקשה לדרכון אירופאי

משהו שהפך לפופולארי מאוד בשנים האחרונות ויש לכך כמה סיבות. ראשית, הגשת בקשה לדרכון לאירופה יכולה להתבצע בשביל הביטחון האישי, בשביל הידיעה שאם משהו יקרה פה בארץ יהיה לאן "לברוח". שנית, הוצאת אזרחות פורטוגלית כמו גם אזרחות אירופאית בכלל מאפשרת להתנייד בחופשיות בין מדינות האיחוד ויש לכך יתרונות רבים כשדוגמא אחת היא שיש מדינות באירופה בהן הלימודים הם בחינם. ובנוסף, לאחר הגשת בקשה לדרכון אירופאי ואישור שלו אפשר לסחור באירופה, לעבוד ולעשות כל מה שאזרח אירופאי ותיק עושה. אך יש יתרון נוסף שחשוב להכיר – אין צורך בויזה אמריקאית.

ביטוח הצורך בויזה אמריקאית
הגשת בקשה לדרכון אירופאי מבטלת גם את הצורך בויזה אמריקאית. יש לא מעט ישראלים שרוצים לטייל בארצות הברית או לעבוד אך צריכים לעבור לא מעט תלאות בשביל שזה יקרה, אך הוצאת דרכון אירופאי לישראלים מבטלת את הצורך הזה. הוצאת אזרחות פורטוגלית כמו גם אזרחות אירופאית בכלל מאפשרת לטייל בארצות הברית ולבקר בה ללא הוצאת ויזה מה שהופך את החיים להרבה יותר קלים. אך איך מתנהל תהליך הגשת בקשה לדרכון לאירופה? האם כדאי לעשות את זה לבד או לפנות לחברה מקצועית? למה לפנות לחברת Passporting" – פספורט ליוצאי ספרד ופורטוגל" כשרוצים להוציא דרכון ספרדי או פורטוגלי? הנה כמה דברים שכדאי לדעת.

לבחור בחברת Passporting" – פספורט ליוצאי ספרד ופורטוגל" – לבחור בטובים ביותר!
אם הגשת בקשה לדרכון אירופאי מעניינת אתכם ואתם רוצים לעשות את זה כמה שיותר מהר הגעתם למקום הנכון. חברת Passporting" – פספורט ליוצאי ספרד ופורטוגל" היא החברה המומחית בתחום, זו שתעשה עבורכם את העבודה על הצד הטוב ביותר. הגשת בקשה לדרכון אירופאי עם חברת Passporting" – פספורט ליוצאי ספרד ופורטוגל" תכלול את איתור כל הטפסים הרלוונטיים והגשה שלהם, קבלת אישור מהקהילה היהודית ולאחר מכן מהממשלה המקומית וכמובן, קבלת הדרכון והאזרחות המיוחלים. כל אלו יתבצעו כמה שיותר מהר, כשמדובר על חברה כמו Passporting" – פספורט ליוצאי ספרד ופורטוגל"
 

פספורטינג -
פספורט ליוצאי ספרד
בדקו זכאותכם לדרכון
ספרדי או פורטוגלי
בטלפון 072-33-80-541
או מלאו פרטיכם בטופס:

טלפון
072-33-80-541
כתובת
שד' ההסתדרות 208, חיפה
 
פספורטינג - פספורט ליוצאי ספרד
בדקו זכאותכם לדרכון ספרדי או פורטוגלי בטלפון 072-33-80-541 או מלאו פרטיכם בטופס:
 

טלפון
072-33-80-541
כתובת
שד' ההסתדרות 208, חיפה