בדקו זכאותכם לדרכון ספרדי או פורטוגלי בטלפון 072-33-80-541
או מלאו פרטיכם בטופס:

דרכון פורטוגלי

ישראל היא מדינה בה המצב הביטחוני משתנה כל הזמן. היום הוא יכול להיות טוב אבל מחר בבוקר מעורער, ומחרתיים שוב טוב לכמה שנים לא מבוטלות. ישראל היא מדינה תנודתית גם בדברים אחרים, ויש לא מעט אנשים שרוצים להכין תוכנית ב', רוצים להיות מוכנים למקרה בו הם יצטרכו לעזוב את ישראל ולהיות עם דרכון זר. כיום, דרכון פורטוגלי הוא אחד המבוקשים ביותר. זהו דרכון שרבים רבים מנסים להוציא בשל הקלות היחסית למדינות אחרות. אם תשאלו דרכון פורטוגלי מישהו קיבל?  או האם הוצאת דרכון פורטוגלי זה ריאלי? סביר להניח שתשמעו יותר מפעם אחת כן. אז הנה קצת מידע על הוצאת דרכון פורטוגלי ועל למה להוציא אותו דרכנו – "פספורטינג".

דרכון פורטוגלי מישהו קיבל

אז אם תשאלו אם כן בסביבתכם – דרכון פורטוגלי מישהו קיבל? סביר אם כן שתשמעו יותר מפעם אחת את התשובה כן כפי שציינו, ולמה זה ככה? מכיוון שבפורטוגל כמו גם בספרד ישנה חקיקה מהפכנית, מה שלא היה בעבר והיא מתייחסת לאפשרות להוציא דרכון פורטוגלי או ספרדי. כעיקרון, כל מי שהוא צאצא של מגורשי ספרד ופורטוגל יכול להוציא דרכון כזה, מכיוון שאותם יהודים נאלצו לעזוב את ספרד ופורטוגל נגד רצונם. דרכון פורטוגלי הוא דרכון אירופאי לכל דבר מה שאומר שיותר ויותר אנשים יותר מישמחו לקבל אותו. איך הכי כדאי להוציא אותו? באמצעות חברת "פספורטינג" – המומחים מספר אחת בישראל להוצאת דרכונים פורטוגלים וספרדים.

למה דווקא ב-"פספורטינג"?
אם אתם חושבים על להוציא דרכון פורטוגלי, אתם חייבים להכיר את חברת "פספורטינג". חברת "פספורטינג" היא חברה שמלווה את כל מי שמנסה להוציא אזרחות כזו, כמו גם אזרחויות נוספות מזרח אירופאיות – גרמניה, פולין, צ'כיה ורומניה, חברה שהצליחה לסייע כבר למאות ואלפי ישראלים לקבל את הדרכון המיוחל. מי שיעשה את זה לבד עלול להיתקל בלא מעט בירוקרטיה ולא מעט קשיים בדרך וחשוב גם לזכור שאין הזדמנות שנייה לניסיון כזה, ולכן סיוע של חברת "פספורטינג" הוא סיוע שיכול לשנות את התמונה ולהביא לקבלת הדרכון המיוחל. מאות ישראלים לא טועים, חברת "פספורטינג" היא החברה המובילה בתחום.
 

פספורטינג -
פספורט ליוצאי ספרד
בדקו זכאותכם לדרכון
ספרדי או פורטוגלי
בטלפון 072-33-80-541
או מלאו פרטיכם בטופס:

טלפון
072-33-80-541
כתובת
שד' ההסתדרות 208, חיפה
 
פספורטינג - פספורט ליוצאי ספרד
בדקו זכאותכם לדרכון ספרדי או פורטוגלי בטלפון 072-33-80-541 או מלאו פרטיכם בטופס:
 

טלפון
072-33-80-541
כתובת
שד' ההסתדרות 208, חיפה