בדקו זכאותכם לדרכון ספרדי או פורטוגלי בטלפון 072-33-80-541
או מלאו פרטיכם בטופס:

דרכון ספרדי

אם גם אתם שמעתם על כך שיש לא מעט ישראלים שהוציאו דרכון ספרדי בשנים האחרונות אתם לא לבד. השמועה פשטה לה כאש בשדה קוצים והתקשורת גם היא סיפקה לא מעט מידע על כך, על האפשרות להוציא דרכון ספרדי כמו גם פספורט פורטוגלי וכן אזרחות אירופאית בקלות יחסית. הרשויות במדינות הללו הבינו שגירוש ספרד ופורטוגל הוא עוול שיש לתקנו ומוטב מאוחר מאשר אף פעם לא, והיום יהודים שהם צאצאים של מגורשי ספרד ופורטוגל יכולים להוציא אזרחות. זה עד כדי כך עד שהרשויות אף פרסמו שמות משפחה של יהודים אשר גורשו מזמנו, מה שהיה יריית הפתיחה לחגיגה הגדולה של לא מעט יהודים. הנה קצת מידע על ההליך ועל איך אפשר לקבל אזרחות ספרדית או דרכון פורטוגלי.

פספורט פורטוגלי

התהליך - בשביל לקבל דרכון ספרדי או פספורט פורטוגלי צריך קודם כל להוכיח כמובן את הקשר לגירוש ספרד. צריך להביא תעודת לידה, כתובות, תעודות נישואין, צילומי קברים, צריך להוכיח הפגנת שליטה בלאדינו וכמובן להוכיח את הזיקה העכשווית לספרד. הוצאת דרכון ספרדי ממשיכה עם קבלת אישורים לזיקה מהקהילה היהודית במקום, מעבר בחינה והגשת בקשה למשרד המשפטים הספרדי ובסופו של ההליך מתקבל זימון לשגרירות הספרדית ולחתימה על נאמנות למלך. זהו הליך מורכב שאם לא עושים אותו בצורה נכונה ומקבלים תשובה שלישית, אי אפשר ברוב המקרים לנסות שוב מה שאומר שכדאי מאוד להיעזר במומחים ומומחים זה חברת "פספורטינג".

למה להיעזר בשירותיה של חברת "פספורטינג"?
אם אתם רוצים לקבל דרכון ספרדי ואתם רוצים להקטין משמעותית את הסיכון שלא תקבלו והבקשה שלכם תידחה ולא תוכלו להגיש אותה שוב, כדאי לכם מאוד להיעזר בשירותיה של חברת "פספורטינג". חברת "פספורטינג" היא חברה שכל עיסוקה הוא סיוע בקבלת דרכונים ספרדים ופורטוגלים, כמו גם של מדינות נוספות במזרח אירופה. היא מכירה את כל ההליך בצורה מפורטת והיא יודעת מה צריך להגיש ולמי, ואם אתם אכן ממגורשי ספרד או פורטוגל, בחברת "פספורטינג" יסייעו לכם להוכיח את זה ולקבל את האזרחות המיוחלת. אל תיקחו סיכון ואל תתפתו לעשות את זה לבד ללא כל סיוע, חברת "פספורטינג" היא החברה אותה אתם מחפשים וצריכים.
 

פספורטינג -
פספורט ליוצאי ספרד
בדקו זכאותכם לדרכון
ספרדי או פורטוגלי
בטלפון 072-33-80-541
או מלאו פרטיכם בטופס:

טלפון
072-33-80-541
כתובת
שד' ההסתדרות 208, חיפה
 
פספורטינג - פספורט ליוצאי ספרד
בדקו זכאותכם לדרכון ספרדי או פורטוגלי בטלפון 072-33-80-541 או מלאו פרטיכם בטופס:
 

טלפון
072-33-80-541
כתובת
שד' ההסתדרות 208, חיפה