בדקו זכאותכם לדרכון ספרדי או פורטוגלי בטלפון 072-33-80-541
או מלאו פרטיכם בטופס:

דרכון ליוצאי ספרד

חושבים שגם לכם מגיע דרכון ליוצאי ספרד או פורטוגל? רוצים לערוך בדיקת זכאות לאזרחות פורטוגלית או ספרדית? אתם לא לבד... יותר ויותר ישראלים מבררים איך להוציא פספורט לפורטוגל בשנים האחרונות, פספורט לאירופה שיפתח בפניהם אין ספור אפשרויות. למה דווקא בשנים האחרונות? מכיוון שבשנים האחרונות החוק בספרד ובפורטוגל השתנה והוא מאפשר לצאצאי מגורשי ספרד ופורטוגל להוציא דרכון לאחר שהם מוכיחים קשר משפחתי לגירוש. כן, האירוע הטראומטי הזה של העם היהודי לפני כחמש מאות שנה יכול לעשות גם טוב, יכול לאפשר לאלפי ישראלים להוציא דרכון ליוצאי ספרד או פורטוגל. איך עושים את זה? בעזרתה של חברה שמתמחה בתחום, והחברה המובילה כיום בישראל היא חברת Passporting" – פספורט ליוצאי ספרד ופורטוגל".

היום גם היהודים הספרדים יכולים
השינוי הגדול אשר מאפשר הוצאת דרכון ליוצאי ספרד החל אם כן לפני כמה שנים. בשנת 2015 נחקק החוק הרלוונטי ומאז יותר ויותר ישראלים מבררים איך להוציא דרכון לפורטוגל כמו גם איך להוציא פספורט לאירופה שהינו דרכון ספרדי. הסיבות לכך שונות. יש כאלו שעושים בדיקת זכאות לאזרחות פורטוגלית בשביל שהם יוכלו להיכנס ולצאת בחופשיות מארצות הברית, ומי שיש לו אזרחות אירופאית יכול לעשות את זה ללא ויזה, יש כאלו שרוצים להוציא דרכון ליוצאי ספרד בשביל שתהיה להם מן "תעודת ביטוח" ויש כאלו שרוצים סבסוד בלימודים כמו שיש במדינות שונות ועוד סיבות שונות ומגוונות...

לבחור ב- Passporting" – פספורט ליוצאי ספרד ופורטוגל" – לבחור בטובים ביותר!
אם אתם מבררים לגבי הוצאת דרכון ליוצאי ספרד או איך מוציאים דרכון אירופאי הגעתם למקום הנכון. חברת Passporting" – פספורט ליוצאי ספרד ופורטוגל" היא החברה המובילה בתחום, חברה עם ניסיון רב ועם אין סוף הצלחות. היא תלווה אתכם בכל התהליך ותעשה בשבילכם את כל מה שצריך בשביל שתקבלו את הדרכון כמה שיותר מהר. הייחודיות של חברת Passporting" – פספורט ליוצאי ספרד ופורטוגל" הוא בכך שהיא מתמחה ספציפית בספרד ופורטוגל ולא עוסקת בהוצאת דרכונים של מדינות אירופה אחרות. אז אם אתם רוצים לדעת יותר על הוצאת דרכון אירופאי, חברת Passporting" – פספורט ליוצאי ספרד ופורטוגל" היא החברה אותה אתם מחפשים.

פספורטינג -
פספורט ליוצאי ספרד
בדקו זכאותכם לדרכון
ספרדי או פורטוגלי
בטלפון 072-33-80-541
או מלאו פרטיכם בטופס:

טלפון
072-33-80-541
כתובת
שד' ההסתדרות 208, חיפה
 
פספורטינג - פספורט ליוצאי ספרד
בדקו זכאותכם לדרכון ספרדי או פורטוגלי בטלפון 072-33-80-541 או מלאו פרטיכם בטופס:
 

טלפון
072-33-80-541
כתובת
שד' ההסתדרות 208, חיפה