בדקו זכאותכם לדרכון ספרדי או פורטוגלי בטלפון 072-33-80-541
או מלאו פרטיכם בטופס:

דרכון אירופאי

אם יש לכם חלום להגיע לארצות הברית אך אתם לא יכולים כי אין לכם ויזה או כי יהיה לכם קשה להוציא אותה, יש לכם אופציה לעקוף את זה. אתם יכולים לבדוק לגבי הוצאות דרכון אירופאי, דרכון שמאפשר לכם להסתובב בכל מדינות האיחוד והבונוס, אתם לא צריכים ויזה בשביל להגיע לארצות הברית. דרכון אירופאי רבים יכולים להוציא אך היום עם החוקים החדשים בספרד ופורטוגל, עוד אלפים רבים של ישראל יכולים. הוצאת אזרחות פורטוגלית היא כעיקרון משהו שכל מי שהוא מצאצאי מגורשי ספרד ופורטוגל יכול, ואם יש לכם סיכוי, חבל שלא תבדקו אותו מה שיאפשר לכם להרוויח פעמיים – גם דרכון של אחת ממדינות אירופה וגם ויזה לארצות הברית.
 

הוצאת אזרחות פורטוגלית

יתרונות נוספים - דרכון אירופאי טומן בחובו עוד כמה יתרונות שחשוב להכיר. הוא מאפשר למי שרוצה ללמוד לעשות את זה ולעבור הרבה פחות בירוקרטיה, מה גם שיש זכויות מסוימות לסטודנטים שכדאי למי שמתעתד ללמוד שם להכיר. דרכון אירופאי גם מאפשר לעשות עסקים בקלות רבה יותר, ואם אתם חושבים על עסקים חוצי יבשות, הוצאת אזרחות פורטוגלית בטוח לא תזיק לכם. דרכון כזה גם מאפשר לכם לשדרג את רמת החיים שלכם מכיוון שהחיים במדינות מסוימות באירופה נוחים יותר וקלים יותר. אך בשביל להוציא דרכון כזה אתם צריכים לעבור כמה שלבים ומשוכות, ואם אתם רוצים לעשות את זה כמה שיותר טוב ומהיר. חברת "פספורטינג" היא החברה שאתם צריכים שתלווה אתכם.

מאות ישראלים לא טועים
אם אתם רוצים אם כן להוציא דרכון אירופאי, אם זה דרכון של פולין, צ'כיה, הונגריה, רומניה ובעיקר אם זה דרכון ספרדי או פורטוגלי הגעתם למקום הנכון. חברת "פספורטינג" היא החברה המובילה בתחום, חברה שתשמח לסייע לכם להוציא דרכון כזה במהירות יחסית ותספק לכם מידע אודות זכאות לדרכון פורטוגלי. היא מכירה את כל הנהלים והיא בקשר מתמיד עם הקהילות היהודיות המקומיות, והיא תוכל לסייע לכם לקבל את הדרכון המיוחל בזמן קצר יחסית. הניסיון עושה את ההבדל ובעיקר את העבודה לאיכותית יותר, יעילה יותר ומהירה יותר. חברת "פספורטינג" סייעה למאות ישראלים והיא תשמח לסייע גם לכם.

פספורטינג -
פספורט ליוצאי ספרד
בדקו זכאותכם לדרכון
ספרדי או פורטוגלי
בטלפון 072-33-80-541
או מלאו פרטיכם בטופס:

טלפון
072-33-80-541
כתובת
שד' ההסתדרות 208, חיפה
 
פספורטינג - פספורט ליוצאי ספרד
בדקו זכאותכם לדרכון ספרדי או פורטוגלי בטלפון 072-33-80-541 או מלאו פרטיכם בטופס:
 

טלפון
072-33-80-541
כתובת
שד' ההסתדרות 208, חיפה