בדקו זכאותכם לדרכון ספרדי או פורטוגלי בטלפון 072-33-80-541
או מלאו פרטיכם בטופס:

דרכון אירופאי מי זכאי

אם שאלתם את עצמכם על דרכון אירופאי מי זכאי, סביר להניח ששאלתם את זה כי אתם רוצים להפיק בקשת דרכון אירופאי עבורכם או לברר מידע לנושא זכאות לדרכון ספרדי. ואכן, אלפי ישראלים מגישים בקשת דרכון לאירופה בעיקר מאז שקל הרבה יותר להוציא דרכון לספרד ולפורטוגל. איך מוציאים פספורט לפורטוגל לדוגמא? מציגים מסמכים שמעידים על כך שמי שמברר על דרכון אירופאי מי זכאי וספציפית על דרכון פורטוגלי הוא צאצא של מגורשי ספרד ופורטוגל, לאחר מכן מקבלים את האישור של הקהילה היהודית ובסופו של דבר מקבלים את אישור הממשלה ולאחר מכן את הדרכון המיוחל.  את כל זה עושה חברת Passporting" – פספורט ליוצאי ספרד ופורטוגל", החברה המובילה בישראל בתחום שתסייע גם לכם להוציא את הדרכון המיוחל שלכם.

מה חשוב לוודא כשמחפשים חברה שתסייע להוציא דרכון אירופאי
בבואכם למצוא חברה שתענה לכם על השאלה דרכון אירופאי מי זכאי חברה שתסייע לכם בלענות על השאלה איך מוציאים פספורט לפורטוגל אתם צריכים לוודא כמה דברים. ראשית, בקשת דרכון לאירופה מצריכה ניסיון ואתם צריכים לוודא שלחברה אליה אתם פונים יש את הניסיון הזה. שנית, בקשת דרכון אירופאי מצריכה הכרה וידיעה של התהליך לעומקו, אילו טפסים צריך להגיש ואיך עושים את זה בצורה נכונה, אל מי פונים ואיך פונים ומהי הפרוצדורה בכלל והחברה הרלוונטית צריכה להכיר את התהליך על בוריו. היא צריכה לדעת דרכון אירופאי מי זכאי ולא למשוך את מי שאין לו סיכוי. את כל זה ועוד הרבה עושה חברת Passporting" – פספורט ליוצאי ספרד ופורטוגל".

לפנות לחברת Passporting" – פספורט ליוצאי ספרד ופורטוגל" – לפנות לטובים ביותר
אז בשביל לדעת את התשובה לשאלה דרכון אירופאי מי זכאי וכמובן אם אתם זכאים או שלא, אתם צריכים לפנות לחברת Passporting" – פספורט ליוצאי ספרד ופורטוגל". חברת Passporting" – פספורט ליוצאי ספרד ופורטוגל" מובילה את התחום בישראל והיא מתמחה ספציפית בספרד ופורטוגל, היא יצרה קשרים בתחום והיא יכולה לסייע לכם לעבור את כל ההליך בצורה מהירה יחסית. צוות חברת Passporting" – פספורט ליוצאי ספרד ופורטוגל" ישמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה שהיא.

פספורטינג -
פספורט ליוצאי ספרד
בדקו זכאותכם לדרכון
ספרדי או פורטוגלי
בטלפון 072-33-80-541
או מלאו פרטיכם בטופס:

טלפון
072-33-80-541
כתובת
שד' ההסתדרות 208, חיפה
 
פספורטינג - פספורט ליוצאי ספרד
בדקו זכאותכם לדרכון ספרדי או פורטוגלי בטלפון 072-33-80-541 או מלאו פרטיכם בטופס:
 

טלפון
072-33-80-541
כתובת
שד' ההסתדרות 208, חיפה