בדקו זכאותכם לדרכון ספרדי או פורטוגלי בטלפון 072-33-80-541
או מלאו פרטיכם בטופס:

דרכון אירופאי לישראלים

דרכון אירופאי לישראלים הוא חלומם של רבים. הם רוצים להרגיש בטוחים יותר עם אופציה נוספת למגורים ולחיים בכלל עבורם ועבור משפחתם והם רוצים להיות עם היכולת "להסתובב חופשי" בכל מדינות האיחוד האירופי ולהיות עם האפשרות לעבוד, ללמוד או לסחור. דרכון ואזרחות אירופאית הוא משהו שכמעט כל אחד היה רוצה אך בשביל דרכון ואזרחות לאירופה צריך להיעזר באנשי מקצוע בתחום, כאלו שזהו עיסוקים ויכולים לייעץ ואף לבצע את התהליך בעצמם. אם אתם צריכים דרכון אירופאי לישראלים, ב- Passporting"– פספורט ליוצאי ספרד ופורטוגל" יוכלו לסייע לכם להשיג את מבוקשכם. הנה כמה דברים שכדאי לדעת על איך מוציאים דרכון לאירופה.

הוצאת דרכון ספרדי או פורטוגלי
דרכון אירופאי לישראלים אפשר להוציא באמצעות  Passporting"– פספורט ליוצאי ספרד ופורטוגל" שכשמם כן הם – מומחים בהוצאת דרכון ואזרחות אירופאית לישראלים. אם בעבר רק אלו שהייתה להם סבתא שאחת ממדינות אירופה היו יכולים לנסות ולהוציא דרכון כזה, היום גם לצאצאי מגורשי ספרד ופורטוגל זה אפשרי. הוצאת דרכון לאירופה בדרך זו תהיה פשוטה יחסית וכל מה שצריך הוא להוכיח את הקשר ליהדות המקום, ואם עוברים את כל הפרוצדורה אפשר להוציא דרכון ואזרחות לאירופה תוך זמן קצר יחסית. איך עושים את זה? עם חברת Passporting"– פספורט ליוצאי ספרד ופורטוגל" שיש לה את הניסיון הדרוש והלקוחות הרבים המרוצים.

איך זה עובד בפועל?
בפועל, הוצאת דרכון אירופאי לישראלים עם חברת Passporting"– פספורט ליוצאי ספרד ופורטוגל" מתחיל ליקוט כל המסמכים הרלוונטיים והכנה להגשה שלהם. לאחר מכן הוצאת דרכון אירופאי לישראלים ממשיכה עם אישור של הקהילה היהודית המקומית ולאחר מכן פונים לקבלת אישור ממשלתי. בסופו של דבר מונפקים תעודת זהות ודרכון על ידי הקונסוליה הישראלית והתהליך מסתיים. ולמה לבחור דווקא בחברת Passporting"– פספורט ליוצאי ספרד ופורטוגל"? אתם יכולים אומנם לנסות לעשות את זה לבד אך תזכרו שאין הזדמנויות נוספות. ב- Passporting"– פספורט ליוצאי ספרד ופורטוגל" צברו מומחיות רבת שנים, ידע וכלים בשביל להתמודד עם הבירוקרטיה המקומית והסיכויים לקבל את האזרחות והדרכון המיוחלים עולה פלאים.
 

פספורטינג -
פספורט ליוצאי ספרד
בדקו זכאותכם לדרכון
ספרדי או פורטוגלי
בטלפון 072-33-80-541
או מלאו פרטיכם בטופס:

טלפון
072-33-80-541
כתובת
שד' ההסתדרות 208, חיפה
 
פספורטינג - פספורט ליוצאי ספרד
בדקו זכאותכם לדרכון ספרדי או פורטוגלי בטלפון 072-33-80-541 או מלאו פרטיכם בטופס:
 

טלפון
072-33-80-541
כתובת
שד' ההסתדרות 208, חיפה