בדקו זכאותכם לדרכון ספרדי או פורטוגלי בטלפון 072-33-80-541
או מלאו פרטיכם בטופס:

בקשת אזרחות לאירופה

בקשת אזרחות לאירופה הפכה לנפוצה ביותר בשנים האחרונות. מאז שאירופה התאחדה אין הבדל בין מדינות שונות כך שלאחר בקשת אזרחות אירופאית וקבלה שלה אפשר להסתובב חופשי בכל אירופה. בנוסף, בקשת אזרחות לאירופה לישראלים מתבצעת בשביל שתהיה איזו שהיא "תעודת ביטוח", האפשרות לעבור למקום אחר ולחיות בו במידה והמצב הבטחוני בישראל יתדרדר. בקשת אזרחות לאירופה היא לא דבר של מה בכך אך היום עם האפשרות שממשלת ספרד פתחה עבור יהודים צאצאים למגורשי ספרד, בה הרבה יותר פשוט. אז מהו תהליך בקשת אזרחות אירופאית לישראלים? למה אתם חייבים לפנות ל- Passporting"– פספורט ליוצאי ספרד ופורטוגל"? הנה כמה דברים שכדאי שתדעו על הוצאת דרכון פורטוגלי...

התהליך
בקשת אזרחות לאירופה באמצעות הוצאת דרכון פורטוגלי מתחילה עם בניית תיק גנאולוגי והגשה שלו. הרי בקשת אזרחות אירופאית שהינה אזרחות פורטוגלית מצריכה הוכחה של קשר למגורשים, ואת הקשר הזה מוכיחים עם מסמכים ותעודות שונות. לאחר מכן, בקשת אזרחות לאירופה לישראלים שהינה בקשת דרכון פורטוגלי ממשיכה קבלת האישור של הקהילה היהודית לכך שמי שהגיש את אותה בקשת אזרחות אירופאית לישראלים הינו מצאצאי המגורשים, ואז אפשר לפנות לממשלה ולהגיש את התיק בשביל לקבל את האזרחות המיוחלת. סופו של תהליך בקשת אזרחות לאירופה בדרך זו הינו בכך שמונפקים תעודת זהות ודרכון, וזהו, יש אזרחות אירופאית שהינה אזרחות פורטוגלית לכל דבר.

רוצים להוציא אזרחות אירופאית? אתם צריכים את Passporting"– פספורט ליוצאי ספרד ופורטוגל"!
אם אתם רוצים להגיש בקשת אזרחות לאירופה הגעתם למקום הנכון. עם Passporting"– פספורט ליוצאי ספרד ופורטוגל" אתם יכולים להיות רגועים שהבקשה שלכם מטופלת על ידי האנשים הנכונים ועושה את דרכה לאישור הממשלה המקומית בשביל האזרחות המיוחלת. ב- Passporting"– פספורט ליוצאי ספרד ופורטוגל" יש צוות בעל ניסיון רב, ניסיון של שנים ארוכות בהוצאות דרכונים זרים בכלל וספציפית בקבלת אזרחות ספרדית ופורטוגלית. צוות Passporting"– פספורט ליוצאי ספרד ופורטוגל" ישמח לענות לכם על כל שאלה וישמח לספק לכם שירות מצוין בשביל שבסופו של דבר תקבלו את האזרחות אותה אתם רוצים לקבל.
 

פספורטינג -
פספורט ליוצאי ספרד
בדקו זכאותכם לדרכון
ספרדי או פורטוגלי
בטלפון 072-33-80-541
או מלאו פרטיכם בטופס:

טלפון
072-33-80-541
כתובת
שד' ההסתדרות 208, חיפה
 
פספורטינג - פספורט ליוצאי ספרד
בדקו זכאותכם לדרכון ספרדי או פורטוגלי בטלפון 072-33-80-541 או מלאו פרטיכם בטופס:
 

טלפון
072-33-80-541
כתובת
שד' ההסתדרות 208, חיפה