בדקו זכאותכם לדרכון ספרדי או פורטוגלי בטלפון 072-33-80-541
או מלאו פרטיכם בטופס:

בקשה לאזרחות אירופאית

חושבים להגיש בקשה לאזרחות אירופאית? לא יודעים איך לעשות את זה?  מתלבטים אם כדאי לכם בכלל להגיש בקשה לאזרחות לאירופה? הנה כמה דברים שאתם צריכים לדעת.

בשנים האחרונות אלפי ישראלים נוהרים להגיש בקשה לדרכון אירופאי ועושים זאת בדרכים שונות. הם מודעים לעובדה שדרכון אירופאי מאפשר להם לשוטט כמעט בכל רחבי היבשת, ואין הבדל בין מדינות שונות גם אם יש גבול רשמי ביניהן. בקשה לאזרחות אירופאית כל אחד יכול להגיש אך השאלה היא מהם הסיכויים לקבל אזרחות כזו, ובסופו של דבר זה תלוי בעיקר במי מגיש את אותה בקשה לדרכון לאירופה ואיך הוא עושה את זה. עם Passporting"– פספורט ליוצאי ספרד ופורטוגל" אתם יודעים שאתם יכולים להיות רגועים ושהבקשה שלכם מוגשת על ידי מי שמתמחה בתחום.

היום גם ספרדים יכולים...
עד לפני כמה שנים, הספרדים במדינת ישראל יכלו רק לקנא באשכנזים שלרבים מהם יש שורשים אירופאיים ובעקבות כך הם יכלו להגיע בקשה לאזרחות אירופאית. היום בקשה לאזרחות לאירופה יכולים להגיש גם ספרדים, וזאת בעקבות החוק הספרדי החדש משנת 2015 שמאפשר לצאצאי מגורשי ספרד לפני 500 שנים לקבל את זכויותיהם בחזרה. בעקבות החוק הזה, בקשה לדרכון אירופאי שהינו דרכון ספרדי הפכה לנפוצה גם אצל יוצאי ספרד, והיום עוד ועוד אזרחים ישראלים מנסים את מזלם עם בקשה לדרכון לאירופה בדרך זו.

דרכון ספרדי מוציאים רק עם Passporting"– פספורט ליוצאי ספרד ופורטוגל"!
אם אתם רוצים להגיש בקשה לאזרחות אירופאית, עדיף שלא תעשו את זה לבד אלא תפנו למי שיש לו ניסיון ויכול לעשות עבורכם את העבודה על הצד הטוב ביותר. בקשה לאזרחות אירופאית שהינה אזרחות ספרדית מגישים רק עם Passporting"– פספורט ליוצאי ספרד ופורטוגל", המומחים הגדולים ביותר בתחום ועם הניסיון הרב ביותר.

עם Passporting"– פספורט ליוצאי ספרד ופורטוגל" הבקשה תתבצע בהתאם לדרישות החוק המקומי בלי לפספס שום טופס או כל דבר אחר והסיכויים שתזכו בדרכון כזה יגדלו באופן משמעותי. עם הוצאת דרכון אירופאי לא מסתכנים, מוציאים רק עם Passporting"– פספורט ליוצאי ספרד ופורטוגל".
 

פספורטינג -
פספורט ליוצאי ספרד
בדקו זכאותכם לדרכון
ספרדי או פורטוגלי
בטלפון 072-33-80-541
או מלאו פרטיכם בטופס:

טלפון
072-33-80-541
כתובת
שד' ההסתדרות 208, חיפה
 
פספורטינג - פספורט ליוצאי ספרד
בדקו זכאותכם לדרכון ספרדי או פורטוגלי בטלפון 072-33-80-541 או מלאו פרטיכם בטופס:
 

טלפון
072-33-80-541
כתובת
שד' ההסתדרות 208, חיפה