בדקו זכאותכם לדרכון ספרדי או פורטוגלי בטלפון 072-33-80-541
או מלאו פרטיכם בטופס:

איך להוציא דרכון ליוצאי ספרד

יש לא מעט ישראלים שמתעניינים איך להוציא דרכון ליוצאי ספרד כמו גם איך להוציא דרכון לאירופה בכלל. יש לכך סיבות שונות אך הראשונה שבהן היא בשביל שתהיה מעין "תעודת ביטוח" לאותם אנשים שמבררים איך להוציא דרכון לאירופה לישראלים, להם ולילדיהם.

המצב הביטחוני בישראל שברירי ואף פעם אי אפשר לדעת מה יילד יום, ואלו שמבררים איך להוציא דרכון אירופאי לישראלים רוצים להיות בטוחים שבבוא העת הם יהיו מסודרים, יהיה להם לאיפה לעבור ולהמשיך שם את החיים. אך בשביל לדעת איך להוציא דרכון ליוצאי ספרד כמו גם לאירופה בכלל צריך להתייעץ עם מי שזהו עיסוקו, וב- Passporting"– פספורט ליוצאי ספרד ופורטוגל" אפשר לקבל את כל התשובות לכל השאלות כמו גם להתחיל את התהליך.

מסלול ההתאזרחות המיוחד של יוצאי ספרד
עוד לפני שמבררים איך להוציא דרכון ליוצאי ספרד כדאי להבין מה הוביל לכך שאפשר בכלל לבדוק את האופציה של איך להוציא דרכון לאירופה לישראלים – דרכון ספרדי. בשנת 1492 הוצא צו הגירוש הידוע לשמצה כנגד יהודי ספרד ובשנת 2015 הגיע החוק שנועד לבטל אותו. זה אומר בפועל שספרד הזמינה את המגורשים לקבל בחזרה את מעמדם במדינה והיא פתחה מסלול מיוחד לצאצאי המגורשים. זו דרך מצוינת למי שמחפש איך להוציא דרכון לאירופה, דרך פשוטה יחסית שכל מה שהיא דורשת הוא הוכחת קשר לקהילה היהודית ולאו דווקא לגירוש עצמו.

מחפשים איך להוציא דרכון אירופאי לישראלים? הכירו את Passporting"– פספורט ליוצאי ספרד ופורטוגל"
אם אתם מבררים איך להוציא דרכון ליוצאי ספרד ומחפשים את הטובים ביותר שיוכלו לסייע לכם אתם חייבים להכיר את Passporting"– פספורט ליוצאי ספרד ופורטוגל". ב- Passporting"– פספורט ליוצאי ספרד ופורטוגל" תקבלו יחס אישי ואדיב, תקבלו שירות מצוין ובעיקר שקט נפשי עם הידיעה שהבקשה שלכם מטופלת בידיים הנכונות. איך להוציא דרכון ליוצאי ספרד אפשר לקרוא כמעט בכל מקום אך בשביל לעבור את ההליך בצורה טובה ומהירה, צריך צוות עם ניסיון רב, צוות שיש לו קשרים בקהילה היהודית המקומית ויכול לזרז את הפרוצדורה בשבילכם.
 

פספורטינג -
פספורט ליוצאי ספרד
בדקו זכאותכם לדרכון
ספרדי או פורטוגלי
בטלפון 072-33-80-541
או מלאו פרטיכם בטופס:

טלפון
072-33-80-541
כתובת
שד' ההסתדרות 208, חיפה
 
פספורטינג - פספורט ליוצאי ספרד
בדקו זכאותכם לדרכון ספרדי או פורטוגלי בטלפון 072-33-80-541 או מלאו פרטיכם בטופס:
 

טלפון
072-33-80-541
כתובת
שד' ההסתדרות 208, חיפה