בדקו זכאותכם לדרכון ספרדי או פורטוגלי בטלפון 072-33-80-541
או מלאו פרטיכם בטופס:

אזרחות פורטוגלית

כמעט כל אחד מאתנו היה רוצה אזרחות זרה. היכולת להגיע למדינות שונות אליהן אי אפשר להגיע עם דרכון ישראלי, האפשרות להשתקע במקום אחר במידה ונרצה, לעבוד בו וללמוד בו ללא כל בעיה, ובכלל, תמיד טוב שיש עוד אזרחות, תמיד טוב שיש מקום מפלט ליום סגריר... מכל האפשרויות אזרחות פורטוגלית היא אולי האפשרות הפופולארית ביותר אצל ישראלים מסיבה פשוטה – כי הכי קל להוציא אותה. היום, זכאות לדרכון אירופאי שהינה אזרחות פורטוגלית כל אחד שמוכיח שהוא ממגורשי ספרד ופורטוגל יכול לקבל. הנה כמה יתרונות של אזרחות כזו ולמה גם לכם כדאי לבדוק את האופציה של קבלת דרכון פורטוגלי וכן אזרחות פורטוגלית מחיר.

זכאות לדרכון אירופאי

זכאות לדרכון אירופאי בכלל וספציפית אזרחות פורטוגלית היא בעלת כמה יתרונות. ראשית, אזרחות כזו מאפשרת מגורים במדינות האיחוד האירופאי, מה שרבים היו רוצים. שנית, אפשר לעבוד או ללמוד ללא כל בעיה ולא צריך לעשות את זה ללא אישורים מתאימים. אזרחות פורטוגלית גם מאפשרת להשקיע בנדל"ן במקום בקלות רבה יותר וליהנות מתנאים סוציאליים מקומיים והבונוס באזרחות כזו – האפשרות להגיע לארצות הברית ללא ויזה, מה שעם דרכון ישראלי כן נדרש. מי שיש לו דרכון פורטוגלי יוכל גם ליהנות מהטבות לצאצאים שלו, כך שאין שום סיבה למה לא להוציא דרכון כזה וכמה שיותר מהר. איך כדאי להוציא? עם סיוע של חברת "פספורטינג", החברה המובילה והוותיקה בתחום.

קבלת אזרחות כמה שיותר מהר.
אם אתם רוצים לקבל אזרחות פורטוגלית אתם יכולים לעשות את זה לבד ויכולים לתת למומחים לעשות את העבודה בשבילכם. בחברת "פספורטינג" יודעים איך לעשות את זה נכון, באילו תנאים צריך לעמוד ואיך מגישים את הבקשה הרלוונטית. חברת "פספורטינג" היא חברה שלוקחת יד ביד את הלקוח ומסייעת לו לעבור את כל השלבים במהירות, ואם החברים שלכם כבר הוציאו אזרחות כזו וגם אתם רוצים, הכי נכון יהיה בשבילכם לא להמר אלא לעשות את הדברים בצורה נכונה, והצורה הנכונה ביותר, היעילה ביותר והמהירה ביותר היא לפנות לחברת "פספורטינג" שעושה זאת כבר שנים רבות בהצלחה ומסייעת להמון ישראלים.
 

פספורטינג -
פספורט ליוצאי ספרד
בדקו זכאותכם לדרכון
ספרדי או פורטוגלי
בטלפון 072-33-80-541
או מלאו פרטיכם בטופס:

טלפון
072-33-80-541
כתובת
שד' ההסתדרות 208, חיפה
 
פספורטינג - פספורט ליוצאי ספרד
בדקו זכאותכם לדרכון ספרדי או פורטוגלי בטלפון 072-33-80-541 או מלאו פרטיכם בטופס:
 

טלפון
072-33-80-541
כתובת
שד' ההסתדרות 208, חיפה