בדקו זכאותכם לדרכון ספרדי או פורטוגלי בטלפון 072-33-80-541
או מלאו פרטיכם בטופס:

אזרחות אירופאית פורטוגל

אם אזרחות אירופאית פורטוגל מעניינת אתכם, אתם לא לבד. אזרחות ודרכון לאירופה הפכו לפשוטים יחסית משנת 2015, השנה בה ממשלת פורטוגל החליטה על הקלות משמעותיות באפשרות להוציא אזרחות ודרכון אירופאי וספציפית יותר – דרכון פורטוגלי.

אזרחות אירופאית פורטוגל היא בעלת יתרונות שונים, ואלפי ישראלים נוהרים לבדוק את האופציה של הוצאת דרכון פורטוגלי ולקבל אזרחות לאירופה מה שתמיד טוב שיש... אז הנה קצת מידע על היתרונות שיש בדרכון כזה, על האופציות שהוא יכול לפתוח עבור מי שמקבל אותו, וחשוב לדעת שהיתרונות לא מסתכמים בתוך גבולות אירופה אלא הרבה מעבר לזה. עם  Passporting– פספורט ליוצאי ספרד ופורטוגל, תוכלו לזכות בדרכון כזה במהירות רבה ולהתחיל ליהנות מהיתרונות שלו.

יתרונות האזרחות האירופאית
הרצון לקבל אזרחות אירופאית פורטוגל או של כל מדינה אחרת באיחוד נובעת מסיבות שונות ומגוונות והנה כמה מהן. אזרחות ודרכון לאירופה יכולה להגיע מהצורך במעין "תעודת ביטוח" – לכל צרה שלא תבוא פה בישראל, אזרחות לאירופה יכולה להגיע כי הם רוצים לעבור וללמוד באירופה וליהנות מכל מה שאחזקת דרכון מקומי נותנת, אזרחות ודרכון אירופאי יכולים להגיע מהרצון והצורך לעשות עסקים ברחבי אירופה מה שהרבה יותר פשוט במידה ומחזיקים את הדרכון של האיחוד, בגלל הטבות מס בנדל"ן, קבלת אישור עבודה באוסטרליה, בארצות הברית ובמדינות נוספות מה שאפשרי כשיש דרכון של האיחוד האירופי וממגוון סיבות אחרות.

בוחרים ב-" Passporting– פספורט ליוצאי ספרד ופורטוגל" – בוחרים בטובים ביותר!
אם אזרחות אירופאית פורטוגל היא משהו שמעניין אתכם, אם אתם רוצים לבחון את האופציה להוציא אזרחות כזו במהירות יחסית ובלי הרבה כאב ראש, אצלנו ב- Passporting"– פספורט ליוצאי ספרד ופורטוגל", תוכלו לעשות את זה בפשטות ובקלות.

הוצאת אזרחות אירופאית פורטוגל היא עבודה לאנשי מקצוע בתחום, מי שיודע איך לקדם את הדברים, אילו טפסים  להפיק ואילו לא צריך ואיך להוכיח קשר ליהדות פורטוגל. לנו ב- Passporting– פספורט ליוצאי ספרד ופורטוגל, יש ניסיון עשיר עם מאות מקרים בהם טיפלנו בהצלחה, ולא לחינם אנו מקבלים עוד ועוד מכתבי תודה על השירות המצוין אותו אנו מספקים ללקוחותינו.
 

פספורטינג -
פספורט ליוצאי ספרד
בדקו זכאותכם לדרכון
ספרדי או פורטוגלי
בטלפון 072-33-80-541
או מלאו פרטיכם בטופס:

טלפון
072-33-80-541
כתובת
שד' ההסתדרות 208, חיפה
 
פספורטינג - פספורט ליוצאי ספרד
בדקו זכאותכם לדרכון ספרדי או פורטוגלי בטלפון 072-33-80-541 או מלאו פרטיכם בטופס:
 

טלפון
072-33-80-541
כתובת
שד' ההסתדרות 208, חיפה