בדקו זכאותכם לדרכון ספרדי או פורטוגלי בטלפון 072-33-80-541
או מלאו פרטיכם בטופס:

אודותינו

פספורטינג הינה אחת החברות המובילות בישראל, בסיוע ליווי ותיווך בהליכי הוצאת דרכונים אירופאיים. בשונה מגורמים אחרים שפועלים בשדה הזה ומתמחים בהוצאת דרכונים גרמניים ומזרח אירופאיים (פולין, צ'כיה, הונגריה ורומניה), מדינות  שרק פלח קטן באוכלוסייה הישראלית זכאי לממש את מסלולי ההתאזרחות בהן, פספורטינג מתמחה בספרד ופורטוגל, מדינות חצי האי האיברי והאפשרויות החדשות של מסלולי התאזרחות שהן פותחות בפני ישראלים רבים.

החוקים החדשים שנחקקו לפני כמה שנים בספרד ופורטוגל פתחו מסלולים מהירים מאי פעם לאזרחות אירופאית. והדבר הכי יפה בחוקים החדשים, זו העובדה שהם פתחו שער לדרכון אירופאי בפני פלח ישראלי שעד היום השער הזה היה נעול בפניו – אנחנו מדברים על 'יוצאי ספרד'.

בשונה ממסלולי ההתאזרחות הקודמים במדינות אירופה, שהתבססו על היכולת של המבקש להוכיח שהוא בן או נכד למי שהיה אזרח המדינה ונושל (בדרך כלל על רקע השואה ומלחמת העולם השנייה), המסלול בספרד ופורטוגל מתבסס על אירוע היסטורי שארע לפני למעלה מחמש מאות שנים – גירוש ספרד. החקיקה מאוד ליברלית כך שאין צורך להציג קשר ישיר לגירוש (שהיום מעט מאוד אנשים יכולים להוכיח) והחוק מסתפק בהוכחת קשר למשפחה שלפי הרשומות שהתה בספרד או פורטוגל טרם הגירוש – הרשויות בספרד ופורטוגל פירסמו רשימה של אלפי שמות משפחה כאלה, ובפועל כמעט כל יוצאי צפון אפריקה, טורקיה, יוון והרבה מיוצאי תימן, עיראק ומדינות נוספות זכאים לפספורט אירופאי בהתאם לחקיקה החדשה.

פספורטינג הקימה מערך מיוחד לסייע לזכאים המעוניינים לממש את הדרכון האירופאי. המערך של החברה כולל חוקרים גנאלוגיים, עורכי דין ונוטריונים. רובם פועלים ממטה החברה בישראל אך חלקם גם נמצאים בפורטו, ליסבון ומדריד. מערך זה מאפשר לפספורטינג לספק למי שמעוניין מעטפת מלאה לכל התהליך. מבדיקת הזכאות הראשונית, דרך ביצוע ההליך הבירוקרטי וייצוג הלקוח אל מול השלטונות בספרד ופורטוגל, עד קבלת הדרכון המיוחל.

את בדיקת הזכאות הראשונית תוכלו לבצע חינם באמצעות תחקיר טלפוני שיערוך איתכם אחד החוקרים הגנאלוגיים של פספורטינג. תוך ימים יחזרו אליכם נציגי החברה עם תוצאות הבדיקה, ובהינתן שמסקנת הבדיקה חיובית, תוכלו להחליט להתקדם בהליך. פספורטינג תשמח לסייע לכם לעשות את זה.
 

פספורטינג -
פספורט ליוצאי ספרד
בדקו זכאותכם לדרכון
ספרדי או פורטוגלי
בטלפון 072-33-80-541
או מלאו פרטיכם בטופס:

טלפון
072-33-80-541
כתובת
שד' ההסתדרות 208, חיפה
 
פספורטינג - פספורט ליוצאי ספרד
בדקו זכאותכם לדרכון ספרדי או פורטוגלי בטלפון 072-33-80-541 או מלאו פרטיכם בטופס:
 

טלפון
072-33-80-541
כתובת
שד' ההסתדרות 208, חיפה